Fotogaléria

... a zabaaaavali sme sa zaseeeee.... na Mikulášskej zumbovačke...


... aaaa už je to 1. rok... a ja Vám ďakujem

ZUMBA Maratón Turany 2017

Poďakovanie.
... milí priatelia, dňa 12.08.2017 sa konal úvodný 3- hodinový Zumba maratón Turany´2017...
Príprava tejto akcie a všetko okolo zabezpečenia dalo zabrať mne a hlavne ľuďom, ktorí mi pomáhali. :o) Dnes už viem, že sa to oplatilo a to, čo robím má zmysel a je to pre mňa veľká výzva ísť ďalej koli Vám, ktorí na moje hodiny chodíte, alebo sa len chystáte.
Vo vzduchu bola úžasne dobrá atmosféra, všade skvelá energia a Vaše úsmevy. Ďakujem sponzorom, ktorí boli ochotní pomôcť a veľká vďaka patrí mestu Turany. Už to bude pomaly rok, čo som dostala možnosť viesť svoje Zumba hodiny vo Vašom meste a nikdy som sa za tento čas nestretla s neochotou, alebo s postojom, že sa to nedá. Moja vďaka patrí pánovi primátorovi, pánovi zástupcovi a všetkým zamestnancom Mestského úradu Turany, s ktorými prichádzam do kontaktu.
Môj veľký obdiv majú "moje baby", ktoré tento maratón zvládli na výbornú. Ostáva mi len dúfať, že sa k nám pripojíte aj Vy, čo ešte váhate a radi Vás prijmeme do našej Zumba rodiny. Veď nakoniec posúďte sami, ako nám bolo úžasne.
Ďakujem a teším sa o rok. Vaša Maťa.

Veľkonočná Zumba

                                                                10.4.2017

Dňa 10.04.2017 sa v KC Turany konalo privítanie jari s podobe veľkonočnej Zumby. Atmoška bola úžasná, farebne a veselo zladené zumbuľky dodali tejto akcii to správne čaro... všade bolo cítiť energiu, radosť ale aj nadšenie.
Poďakovanie patrí všetkým zúčastneným a tešíme sa na ďalšiu akciu.

Fotogaléria z Mikulášskej Zumby

5.12.2016